Кінбурнську косу деокупувати непросто, втім, українські військові знають, як це зробити, про це повідомив голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім у випуску українського радіо — ЗСУ працюють на повну.

«Наразі окупанти бігають по тій Кінбурнській косі, бо наші хлопці та дівчата зі Збройних Сил працюють краще та ефективніше. Тобто там в окупантів трохи паніка, загарбники в постійній бойовій готовності, у нас є дуже гарні відпрацювання», — зазначив Кім.

Нагадаємо, Кінбурнська коса лишається єдиною територією Миколаївської області, яка залишається під окупацією. На окупованій росіянами Кінбурнській косі практично відсутні місцеві мешканці. Кім також зазначив, що саме з Кінбурну часто найбільше обстрілюють Очаківську та Куцурубську громади.

Речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк раніше повідомляла, що Кінбурнська коса для росіян – квиток в один кінець

«Окупанти відчувають небезпеку на Кінбурнській косі, зокрема в Миколаївській її частині. Крім того, вони почали відмовлятись від артилерії, застосовуючи натомість FPV-дрони. Тому намагаються запускати дрони вже з Херсонської частини Кінбурнської коси, ближче до материкової частини тимчасово окупованої області, щоб убезпечити свої підрозділи. Тобто, тут теж спостерігається нервовість у розподілі сил і засобів», – констатувала Гуменюк.

Коли їх відправляють на Кінбурнську косу, росіяни розуміють, що це квиток в один кінець. Їм одразу прилітає у відповідь, тож фактично ця позиція більше не функціює.