російські окупанти продовжують тиснути на наші позиції на Донбасі

Так, український військовослужбовець із позивним “Киянин” розповів про великі втрати ЗС РФ на лінії Бахмут-Соледар. Про це він опублікував відео у своєму профілі в Мережі.

За словами військового, російська армія робить спроби продавити українські позиції, щоб прорвати оборону та намацати слабкі місця. Для цього в бій кидають піхоту за підтримки артилерії та танків. Водночас боєць наголошує, що техніки у них менше. Ворог використовує як невеликі групи наступу, так і цілі підрозділи.

“Усі спроби відбиваються з великими втратами для ворога. Там щодня він кладе до батальйону, за даними нашої розвідки. Бронетехніки там не так багато, вони підтягують авіацію, намагаються продавити наші позиції, але також успіхів немає”, — каже “Киянин”.

Зазначимо: Бахмут залишається під українським прапором. За словами військового, Сили оборони мають посилені позиції у місті, а його захищають механізовані бригади, Сили спецоперацій, тероборона, 3 штурмова бригада та інші підрозділи. Також  7 лютого, було збито російський штурмовик Су-25 українськими прикордонниками.

Водночас у зведеннях Генштабу повідомлялося, що ЗСУ відбивають російські атаки на дві ключові траси під Бахмутом.