Наші статті
Подобається

“Кляузи”, замовні статті на колег та захмарний виграш у лотерею”: Що відомо про одіозну чиновницю Агію Загребельську

10/06/2018     Автор: Катерина Гук
“Кляузи”, замовні статті на колег та захмарний виграш у лотерею”: Що відомо про одіозну чиновницю Агію Загребельську

Багато "молодих і перспективних реформаторів" прийшли у владу, своєчасно примазавшись до перемоги народу на Майдані у 2014 році. Насправді, вся їх революційність полягала в "революційних" аферах і обмані народу. А також великому бажанні дорватися до реальної влади, а відповідно і до реальних грошей.

Прикриваючись "мандатами", "учасником революції Гідності" і "героєм Майдану", в державні органи пробралися дуже сумнівні особистості. Знайомтеся,  держуповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська. Цю жінку можна сміливо назвати унікальною особистістю навіть для нашої сучасної політики, а її карколомна кар'єра заслуговує пильної уваги, передає Корупція.Інфо

Маючи лише середню освіту, за два з половиною роки вона отримує свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Видає його Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія.

Просто дивовижний випадок, як можна встигнути за два з половиною роки здобути вищу юридичну освіту, відпрацювати ще два роки в області права, і отримати в Києві свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю?

Адже, згідно закону України адвокатом може бути особа, яка має вищу юридичну освіту, підтверджену дипломом або дипломом іншої країни, стаж роботи в галузі права не менше двох років, складений кваліфікаційний іспит. А вже після цього всього отримує свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, проте пані Агія володіє іншими можливостями.

Варто зазначити, що Загребельська навіть в своїх адвокатських колах швидко набула поганої репутації. Колеги розповідають, що вона часто писала безпідставні «кляузи» в різні інстанції на своїх колег, замовляла в ЗМІ одіозні плітки на різних людей.

Проте є і більш скандальні факти про діяльність Загребельської. Видання Facenews звинуватило Агію в «кришуванні» азербайджанської мафії.

2014-року Загребельська відома, як "адвокат Майдану", та після того як знайшлися потрібні люди, жінка очолює посаду першого заступника Голови Державної виконавчої служби України.

Саме з цього часу починається кар'єрний ріст чиновниці. Агія вміло відмиває гроші через фірму "Сетам". Схема була доволі простою: використовуючи своє службове становище, Агія домовлялася з господарями нібито збанкрутілих банків та особами, зацікавленими в покупці закладеного майна. За фіктивне оцінювання вартості активів і допомогу в їх реалізації за заниженими цінами через "Сетам", вона отримувала значну грошову винагороду, або, як говорять в народі "відкат".

Популярне: «Смерть чоловіка, багатий коханець і проблеми з безпліддям»: Куди і чому пропала дочка Тимошенко Євгенія

2015 рік став зірковим часом для чиновниці. По-перше, вона вийшла заміж. Щасливим обранцем став Денис Загребельський, котрий був досить тісно пов'язаний з Партією Регіонів. А по-друге Агія Загребельська посіла місце держуповноваженого Антімонопомольного комітету України.

Дивно, але на новій посаді новоспечена Загребельського стала активно працювати проти вище згаданої фірми "Сетам".

На сьогоднішній час Загребельська послідовно лобіює інтереси МСЛ де-факто російського оператора лотерейного ринку в Україні. Зараз ця компанія знаходиться під санкціями СБУ за фінансову підтримку бойовиків. Цілком можливо, що Агія була завербована спецслужбами РФ ще в юні роки під час своєї бурхливої ​​діяльності у Донецьку.

А буквально на минулому тижні стало відомо, що Агія Загребельська стала щасливою переможницею в лотерею. Чиновниця зірвала куш на один мільйон триста тисяч гривень.Та говорячи відверто у особистій колекції дорогоцінних прикрас і картин, набагато більше коштовного, ніж сам виграш.