Президент України Володимир Зеленський найближчим часом внесе до Ради законопроект про криміналізацію неперсонального голосування народних депутатів.

Про це сказав представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук журналістам перед з’їздом партії «Слуга народу» в неділю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Буквально найближчими днями, я думаю, що Президент України внесе зміни до Кримінального кодексу, якими криміналізує питання неособистого голосування у Верховній Раді», – сказав Стефанчук.

Він додав, що можливість ухвалення цього законопроекту є мінімальним через стислі терміни. Також Стефанчук попросив журналістів повідомляти про випадки кнопкодавства з повторних голосувань у Верховній Раді. Він наголосив, що президент не буде підписувати закони, які були прийняті з порушенням порядку.

Окрім того, Представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що партія Слуга народу хоче мати 226 мандатів в парламенті.

Варто зазначити, що на з’їзд "Слуги народу" прибув колишній однопартієць Порошенка.

Йдеться про Сергія Лещенка, який тепер шукає уваги в інших політиків.

Зокрема, Сергій Лещенко шукає уваги, але з ним не усі хочуть спілкуватися. Хоча на камеру Лещенко дуже гарно посміхається.

Адже як раніше стало відомо, народний депутат Сергій Лещенко точно не потрапить у список партії “Слуга Народу”. Про це в Facebook повідомила Громадська організація “Національний інтерес України”, яка здійснює громадський демократичний цивільний контроль, з посиланням на главу партії Дмитра Разумкова.

“Ми залучаємо до діяльності в нашій партії нових амбітних політиків, не пов’язаних зі старою системою. Будьте впевнені, що ви не побачите жодного діючого народного депутата у партійному списку “Слуги Народу”, – цитує ГО “НІУ” Дмитра Разумкова.

Зазначимо, що раніше громадська організація написала відкритий лист Дмитру Разумкову, в якому просила прояснити позицію партії щодо нардепа Сергія Лещенка і висловила надію, що “Слуга Народу” не піде шляхом керованих олігархами партій, де “посвідчення депутата будуть видаватися для забезпечення недоторканності осіб, щодо яких відкрито корупційні підозри і кримінальні провадження”.