Український олігарх Ігор Коломойський назвав умови, при яких Володимир Зеленський може вдруге стати президентом України.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню Цензор.нет.

За його словами, коефіцієнт корисної дії Володимира Зеленського на посаді глави держави необхідно вимірювати кількістю осіб, які повернулися в Україну з інших країн.

Так, Ігор Коломойський в бесіді з журналістами заявив, що в Україні на сьогоднішній день проживає 35 мільйонів, і якщо населення збільшиться на 10 відсотків, до 38 мільйонів, то Володимира Зеленського можна переобирати на другий термін.

Крім цього, олігарх стверджує, що поки критикувати Володимира Зеленського не варто, адже він провів на посаді президента України лише 100 днів.

“Поки не можна. Він “в законі” перші 100 днів, вони тільки пройшли. Скоро будемо критикувати. За сто днів людина повинна розібратися що до чого. Якщо не розібрався, так може він не туди прийшов”, – підкреслив Коломойський.

Він також заявив, що команда президента сьогодні «перебуває в ейфорії, їм здається, що море по коліно». У цьому контексті він згадав екс-президента Петра Порошенка, у якого також було більшість в Раді, але ситуація кардинально змінилася через рік.

“Вони поки грамотно все роблять, все нормально. Але ще перебувають в ейфорії, їм здається, що море по коліно. Я їм намагаюся якось донести, що у Петра Олексійовича було 303 людини парламентська більшість у листопаді 14-го року. І через рік все, як дим над водою розвіялося. Але поки мене не чують”, – резюмував він.

Додамо, що олігарх додав, що готовий розписатися, що протягом найближчих п’яти років він не купить і не забере жодні підприємства.

“Я вам готовий розписатися, що я не купую нічого за найближчі п’ять років. Не куплю жодні підприємства, не заберу, не відберу. Мене не цікавлять ніякі активи, я хочу зараз одне – щоб тарифи знизилися в країні, це врятує економіку і дозволить зберегти людей від виїзду. Тому що якщо цього не буде, тоді нам капець. Нам як країні – це в широкому сенсі”, – розповів Коломойський.

Також на його думку, гучна заява глави Офісу президента України Андрія Богдана про те, що його відомству не потрібно посередництво журналістів для спілкування з народом, пов’язана з різким переходом з віртуального світу в реальність.

Аналогічна ситуація склалася і з жартівливою заявою Богдана про звільнення.