Слідом за київським губернатором відправився й луганський. Влада знову змінюється.

Голова Луганської ОДА Віталій Комарницький йде у відставку. Про це йдеться в релізі на урядовому порталі за підсумками засідання Кабміну в неділю.

На засіданні Кабміну погодили звільнення Віталія Комарницького з посади голови Луганської ОДА. Крім того, на його місце схвалена кандидатура Сергія Гайдая. До слова, журналісти зателефонувало вже ексголові Луганської ОДА – Комарницький каже, коментувати свою відставку буде завтра, проте підтвердив інформацію, що заява – була його рішенням.

“Дивіться, люди через Станицю ходять, а не стрибають. Я думаю, що це головний показник, – відповів Віталій Комарницький.

“Шановні земляки! Перебування на посаді це не кількість відпрацьованих днів, а кількість зроблених справ!

▪️ на маршруті до КПВВ Станиця Луганська люди більше не плигають вниз-вгору по хитким сходам, а йдуть! На початку жовтня відкрито обхідний міст;

▪️ основний міст через річку Сіверський Донець будується та буде зданим у встановлені терміни;

▪️ від мосту до КПВВ курсують безкоштовні автобуси, які мають низьку підлогу та пристосовані для перевезення людей похилого віку та маломобільних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю, що пересуваються на інвалідних візках;

▪️ завдяки спільному порозумінню та теплим відносинам з Головою регіонального Офісу Агентства ООН у справах біженців Малусео Мамо, отримані й перевозять людей до КПВВ електрокари, – доповнив Комарницький.

Зазначимо, що з 2 березня 2014 року уже 9 людей очолювали Луганщину (з урахуванням в.о).

За словами начальниці управління стратегічних комунікацій Луганської обласної державної адміністрації 2016–2018 років Людмили Долгоновської, такі часті зміни керівників обласної влади негативно відображаються на розвитку регіону.

«Тут справа не тільки у соціально-економічному становищі, хоча воно звичайно важливе. Головне – це довіра людей до української влади та реалізації тактичного курсу з розвитку Луганщини та візії реінтеграції, якщо навіть на підконтрольній Україні території не можна досягти стабільних показників. Така зміна влади руйнує всі позитивні кроки, зроблені останнім часом, яких і так було небагато. Керівник на місці, відіграє дуже важливу роль, не тільки як менеджер, але ще у ідеологічному сенсі», – пояснила Людмила Долгоновська.

На її думку, якщо голова Луганської ОДА буде заслуговувати на довіру, то це може бути дуже позитивним кроком, який би спонукав мешканців ОРДЛО «дивитися у спільному напрямку».