Український співак Олег Винник, який взяв участь у проєкті російського музичного гурту, ледь не поплатився за це концертом у місті Суми.

Так перед виступом виконавця, під стінами легкоатлетичного манежа, де Винник мав виступати, зібралися активісти сумської організації партії “Демократична сокира”. Вони прийшли з віниками у руках і вимагали, аби співак визнав Крим українським, а Росію – агресором.

Коли ж концерт розпочався, просто у самому його розпалі, анонім повідомив про мінування зали.

За словами начальника відділу комунікацій поліції Сумської області Ельвіри Біганової, поліцейські на місці провели перевірку, однак вибухівки не знайшли. Цікаво, що під час обшуку людей не евакуювали.

Нагадаємо, що нещодавно менеджер Олега пояснив, як співа опинився в кліпі російського гурту. Він зазначив , що проєкт, в якому взяв участь Винник, не позиціонувався як винятково російська акція. Це був міжнародний проєкт, в якому мали взяти участь відомі зірки, навіть голлівудські селебрітіс.

Раніше у одному з інтерв’ю артист заявив, що через Крим не було жодного загиблого, на що зараз визнав, що був необізнаний в цьому питанні та попросив вибачення у рідних всіх загиблих у Криму.