Українські захисники знищили ще одне місце зосередження російських військ у Луганській області. При цьому окупанти звозять поранених до лікарень Новоайдара.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

ЗСУ атакували опорний пункт окупантів у Перевальську, також є потрапляння до казарми у Лисичанську.

«Внаслідок ефективних високоточних ударів у районі Перевальська трупи російських солдатів вивозили у переповнених вантажівках. Зафіксовано попадання і до казарми у Лисичанську», – йдеться у повідомленні.

Російські війська масово звозять поранених зі Слобожанського напрямку до міських лікарень Новоайдара. Усі медичні заклади міста перепрофілюють до військових шпиталів, у тому числі й дитячої лікарні.

Крім того, окупанти вимикають мобільний та кабельний інтернет в області, але продовжують випускати пропагандистські ролики про нібито «контрольовану ситуацію».

Також окупаційна влада так званої «ЛНР» продовжує забирати чоловіків на війну проти України.

«Мешканці міст Луганської області щодня бачать полювання на чоловіків. З останніх хитрощів окупантів – використання цивільних мікроавтобусів з написом «Продам», які не викликають почуття небезпеки, поки звідти не виходять за тобою військові», – додали в ОВА.

З початку війни російське окупаційне військо на тлі рекордних втрат відчуває нестачу живої сили, тому намагається поповнити резерви, примусово мобілізуючи на війну мешканців тимчасово окупованих територій Луганської області.