В Офісі Президента наголосили, що справа екссуді Миколи Чауса дуже резонансна. Тому гарантувати безпеку повинні працівники СБУ.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що ситуація повинна отримати тільки одну відповідь – правову, юридично коректну і прозору. Політик вважає, що будь-які оцінки від політичних структур є недоречними.

Подоляк додав, що деталі зникнення Чауса та його появи на Вінниччині повинні з’ясувати правоохоронці. Однак гарантувати безпеку має СБУ.

Класичний сюжет провінційного детектива. Або навіть фінал тривалого серіалу, який почався в далекому 2016 році, коли відомий дрібний суб’єкт несподівано став “корупційним рішалами” пана Порошенко…Але ця історія точно не має відношення до Офісу Президента,– сказав Подоляк.

Відмітимо, також, що у Службі безпеки України прокоментували чутки про штурм будівлі співробітниками Національного антикорупційного бюро, які хочуть отримати нібито затриманого СБУ екс-суддю Миколу Чауса, заявивши, що відомство працює у штатному режимі

Про це у коментарі УНІАН повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко у відповідь на прохання прокоментувати повідомлення деяких ЗМІ про нібито штурм СБУ, а також про те, що під час переслідування співробітниками НАБУ автобусів СБУ із Чаусом нібито було збито мотоцикліста.

“СБУ працює у звичному режимі”, – зазначив він.