Після того, як Збройні сили України застосували безпілотник Bayraktar проти гаубиці бойовиків, російська сторона виступила з заявою про те, що Україна почала “наступ” на Донбасі.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський відповів на звинувачення Росії в ефірі каналу “Україна 24”.

“Ми не наступаємо. Ми тільки відповідаємо. До речі, відповідаємо згідно з домовленостями щодо припинення вогню. Саме в цьому форматі і буде продовжувати діяти Україна”, – наголосив президент, перебуваючи в Одеській області.

​​Він пояснив, що Збройні Сили України використовують наявне у них озброєння лише для захисту суверенітету й територіальної цілісності держави та лише у відповідь на порушення режиму тиші на Донбасі з боку супротивника.

Глава держави пообіцяв, що українські військові продовжать застосовувати безпілотники проти проросійських бойовиків на Донбасі, якщо у цьому виникне потреба.

“Що стосується БПЛА та іншої зброї, я вважаю, що в Україні вона саме для захисту, і коли українська армія відчуває, що потрібно захищати свою землю, то вона так і робить. І далі вона буде діяти за цим принципом”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 29 жовтня Президент України Володимир Зеленський перебував у робочій поїздці на Одещині, де  взяв участь у засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади, на якому було розглянуто питання початку опалювального сезону та розвитку портів України.