В окупованому Криму знову стався інцидент на “будівництві століття”. Цього разу окупантів спіткала неприємність на автопідходах до Кримського мосту.

На окупованому півострові та зі сторони російської Тамані обвалилися штучно створені насипи. Причиною стали сильні снігопади, які обрушилися на Крим. 

Також зазначається, що у деяких місцях сходи землі виламали ливнівки з плит. Водночас, зсуви сталися на автопідходах до Кримського мосту і з української, і з російської сторони. 

Бездіяльність окупаційної влади щодо ситуації зі сповзанням ґрунту біля Кримського моста може привести до припинення транспортного руху по єдиному підходу до мосту.

“Наразі робочі за допомогою спецтехніки прибирають землю, яка частково обсипалась на трасу”, – йдеться у повідомленні.

В окупованому Криму через помилкові дії підрядної організації «Стройгазмонтаж» почалося сповзання грунту на ділянці єдиної автодороги, яка веде до Кримського мосту. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про повідомило розвідувальне співтовариство Інформ Напалм, посилаючись на закриті документи, які пересилалися керівнику федерального агентства залізничного транспорту РФ з «міністерства транспорту влади» півострова.

«В результаті ліквідації даного грунту утворився котлован, який в зв’язку з погодними умовами заповнився значним обсягом дощових і талих вод, в результаті чого виникла небезпека підтоплення верху укосу насипу, і як результат – сповзання значної частини укосу земляного полотна на проїжджу частину новозбудованої автомобільної дороги », – йдеться в документі.

У зв’язку з ситуацією, що виникла «Стройгазмонтаж» вирішив спустити утворену кількість води в систему водовідведення автодороги, яка, за проектом, не розрахована на такі навантаження. Через це укіс втратив стійкість, масив грунту сповз до дороги, зруйнувавши бетонне зміцнення кювету і дренажну сітку.

Також раніше повідомлялося, що через Кримського моста існує реальна загроза знищення Керченського підхідного каналу. Про це свідчать дані про фактичні глибинах акваторії порту Керч, які надають окупаційна влада. Відзначається, що канал в окупованій російськими військами Керчі стрімко міліє, що може нести загрозу для судноплавства каналу.