Раніше 29 народних депутатів звернулися до поліції із заявою стосовно колишнього радника Офісу президента та відомого блогера Олексія Арестовича через неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

У четвер, 16 листопада, народна депутатка Наталія Піпа повідомила про відкриття ще одного кримінального провадження проти Арестовича. Інформацію про це вона отримала від Національної поліції та поділилася нею у своєму дописі на Facebook.

“На ґражданіна Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це мене сповістила Національна поліція України, а я сповіщаю вас. Чекаємо якнайшвидшого (однак сумнівного) повернення развєдчіка до України”, – написала нардепка.

Політикиня не уточнила, за якою статтею Кримінального кодексу правоохоронці відкрили провадження, офіційних коментарів від правоохоронців наразі не було.

Відомо, що раніше Олексій Арестович через суд зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження щодо Наталії Піпи через інцидент із виконанням російських пісень в центрі Львова. Після цього вона та ще 28 народних депутатів подали заяву в Національну поліцію на Арестовича за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Це вже друге провадження проти Олексія Арестовича. Раніше поліція розпочала досудове розслідування щодо його сексистських висловлювань під час одного з психологічних семінарів. Екс-радник ОП говорив про бажання душити жінок та здійснювати над ними сексуальне насилля.

За фактом звернення групи народних депутатів щодо неправдивого повідомлення про злочин столичні слідчі розпочали кримінальне провадження

Дії громадянина України кваліфіковано як завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

До Шевченківського управління поліції надійшла заява від народних депутатів України щодо можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу України — завідомо неправдиве повідомлення.