росія перекидає військову техніку в Україну через Кримський міст, який незаконно здобувала. У планах українських військових зруйнувати цей міст, коли постане така необхідність.

Про це у твітері написав секретар РНБО Олексій Данілов. Він зазначив, що Кримський міст, як й інші об’єкти військової інфраструктури будуть вражені, коли буде необхідність, спроможність і завдання.

Також секретар РНБО запевнив, що плани росії щодо псевдореферендумів на окупованих територіях 11 вересня нікого не дивують. Данілов наголосив, що завдання України – зламати плани ворога.

Данілов, коментуючи ймовірний удар по Кримському мосту, сказав, що все перебуває “під пильним контролем”. Він підкреслив, що міст буде вражено, коли з’явиться така можливість. Він наголосив, що “все це буде зроблено” й щодо інших об’єктів.

Варто зазначити, російські окупанти зосередяться на захопленні Бахмута. У американському Інституті вивчення війни пояснили, що окупанти вже менше намагатимуться взяти Сіверськ.

Відповідну інформацію повідомили в американському Інституті вивчення війни. Напередодні 28 липня окупанти 4 рази вдарили по Бахмуту касетними боєприпасами.

В американському Інституті дослідження війни пояснили, що російські загарбники намагалися досягти конкретних успіхів навколо Сіверська і не робили підтверджених дій у напрямку міста з моменту захоплення адміністративного кордону Луганської області на початку липня.

“Так, російське командування, швидше за все, спробує зберегти темп навколо Бахмута, можливо, за рахунок тиску на Сіверск”, – повідомили в Інституті вивчення війни.

Там також додали, що росіяни провели обмежені наземні атаки на:

північний захід від Слов’янська;

північний схід та південний захід від Бахмута.

Ба більше, окупанти можуть активізувати наступальні операції навколо Авдіївки, а та створювати умови, щоб відновити наступальні дії в напрямку Харкова.

Додамо, Михайло Подоляк пояснив, яка зброя першочергово потрібна Україні. За даними радника глави ОП, під час третього етапу війни мовиться переважно про реактивні системи залпового вогню.

Відповідну інформацію Михайло Подоляк повідомив 29 липня в ефірі телемарафону. Також Михайло Подоляк говорив, що росіяни були шоковані, коли почався третій етап війни.

Михайло Подоляк пригадав, що під час третього етапу війни реактивні системи залпового вогню дозволили Україні суттєво вдарити по логістичному забезпеченню російської армії, знищити склади зі снарядами, паливом, а також оперативно тактичні штаби.

Це дало змогу розірвати логістику забезпечення російської армії. Саме тому росіяни суттєво знизили кількість та інтенсивність своїх обстрілів й тому ЗСУ надалі можуть знищувати російське забезпечення, живу силу та просуватись вперед.

«Що нам потрібно? Перше, системи РСЗВ – це ключове. Друге, системи ППО, щоб ці нелюди (мовиться про росіян ) не використовували крилаті ракети і не били по наших містах. Третє, будь-які безпілотники. Насамперед ударні, які дозволять завдавати суттєві втрати російській бронетехніці і російські живій силі, тобто цим нелюдам, яких вони (у росії ) десь понабирали,» – пояснив Михайло Подоляк.

Також Михайло Подоляк заявив, що несподіваний початок третього етапу війни шокував російських окупантів, адже логістика загарбників була серйозно розірвана.