Голова Виконавчого комітету реформ України Міхеіл Саакашвілі в інтерв’ю НВ заявив, що він не “ланцюговий пес”.

Поштовхом до такої заяви, стало запитання журнліста чи справді конфлікт між ним та міністром Аваковам уже можна вважати вичерпаним.

“У мене з усіма рівні стосунки. Вибачте, але я не ланцюговий пес. Усі очікували, що ось Саакашвілі приїде, накинеться на цього, накинеться на того. Це не мій рівень – я не та людина, яка вміє тільки вимовляти слово “барига” і на всіх гавкати. Тут набагато все глибше і ширше. Оскільки я взяв якісь зобов’язання, як людина, яка радить президентові проводити якісь речі, я маю розмовляти з усіма. І цьому альтернативи немає”, – сказав Саакашвілі.

Він наголосив, що розмовляє з тими міністрами, які заряз урядують в країні.

“Ось буде завтра інший міністр – я розмовлятиму з іншим міністром. Які у нас є, з тими ми й розмовляємо. Виходить щось? Найчастіше не виходить. Тому що немає якихось важелів”, – пояснив політик.

Одразу після цього журналіст спробував з’ясувати чи помирився політик із п’ятим президентом Петром Порошенком, якого відкрито називав “баригою”.

“Що означає “пробачив”? Чесно кажучи, я загалом у своєму житті дуже мало думаю про Порошенка. І сподіваюся, мені більше ніколи про нього думати не доведеться, бо ця людина насправді втратила історичний шанс реформувати Україну. Він не дурний, якщо подивитися його виступи в Івано-Франківську за півтора року до другого Майдану, я міг би підписатися під кожним словом. Не можна сказати, що він не розумів, що треба змінювати Україну. Він чудово все розумів і зробив усе з точністю до навпаки. Чому? Тому що “жадібність фраєра згубила”, – вважає голова Виконавчого комітету реформ.

На завершення він підкреслив, що зараз практично не згадує про Порошенка.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.