У Херсонській області ЗСУ розбили батальйон 35-ї мотострілецької бригади РФ просто на марші. Як стало відомо, 10 листопада під час удару ЗСУ загинули 76 російських військовослужбовців. Їх вирішили використовувати для «відволікаючого маневру». Цей факт ретельно приховують.  

Як розповіло джерело одному із ЗМІ, 10 листопада командуванням 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу було отримано бойовий наказ на здійснення маршу силами та засобами двох батальйонів у Голопристанський район Херсонської області.

Цей наказ був ініційований штабом угруповання «Дніпро» з метою «введення ЗСУ в оману» щодо справжнього задуму командування Збройних сил РФ на цій ділянці.

Виходячи з отриманого наказу, особовий склад 1-го мотострілецького батальйону 35 ОМСБР було занурено в автомобільний транспорт без належного спорядження, який у складі двох колон відбув у район Гладківки.

Під час перебування в Гладківці по обох колонах 1 МСБ було завдано удару ЗСУ, внаслідок чого загинуло 76 військовослужбовців.

За словами джерела, у рамках розгляду за цим фактом розслідування справжніх причин того, що сталося, не ведеться.

До того ж, російські окупанти не забирають своїх загиблих військових. Натомість вони роздягають їх.

Про це розповів військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов.

За його словами, окупантам не дають забезпечення, тому вони використовують одяг і взуття своїх же вбитих.

«Є такий факт, і це бачимо не тільки ми, а інші бригади про це кажуть», — поділився Кирило Сазонов.