Армія РФ після чергових “прильотів” у Маріуполі проводить ротацію особового складу та замінює розбиту техніку, посилюючи позиції ППО.

Про це повідомив мер Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

За словами Андрющенка, схожа ситуація із особовим складом.  “Нове поповнення” рядів окупантів, за його даними, прямує в бік Мангушу та Бердянська.

“Окупанти почали стягувати на заміну “втомленої” іншу техніку. Старі Т-62 замість втрачених Т-72. Плюс, знов системи ППО “Бук”, – розповів він.

Також після “бавовни” у Маріуполі окупанти почали перевозити вантажівки з краденим українським зерном, а також особовий склад. Кілометрові затори утворилися на кордоні України з Росією у районі тимчасово окупованого Новоазовська, – зазначає Андрющенко

«Без зупину росіяни тягнуть зерновози через місто на росію. Один за одним. Ця країна точно перша в крадівництві на державному рівні. Разом з убивствами та руйнуваннями. Імперія зла в повному сенсі цього вислову», – написав в Телеграмі Андрющенко.

Як повідомлялося, тиждень тому з порту тимчасово захопленого загарбниками Маріуполя вийшло в Ростов-на-Дону чергове російське судно з викраденими двома тисячами тонн українського зерна.

“Багатокілометровий затор на кордоні України з Росією в районі Новоазовська. Вантажівки, що переважно тягнуть наше зерно, вкрадене росіянами. Та величезна купа легкових автівок з окупованих частин Запоріжжя та Донеччини. Прямий наслідок Приазовської бавовни наприкінці тижня. “Паники нет”(с)”, – написав Андрющенко й додав фото та відео кілометрової черги.

Як повідомив Андрющенко, після “бавовни” окупанти почали перевозити велику кількість паливозаправників через місто в напрм узбережжя Мангушського району, Бердянська та Пологів.

Також окупанти, які продовжують масовані обстріли України, втікають з Херсонщини під різними приводами, намагаючись захопити документи.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Поступово вони намагаються звідти ретируватися під різними приводами, використовуючи і сімейні особливості, внутрішньосімейні причини, супроводжуючи близьких, супроводжуючи дітей. Намагаються виїжджати і вивозити документи”, – повідомила вона.

За словами Гуменюк, окупанти роблять це “короткими перебіжками” і намагаються знайти безпечніше для себе місце, а найголовніше – намагаються зберегти це в секреті, проте українській стороні відомо про всі плани ворога.

Варто зазначити, що Російські окупанти почали залишати свої позиції і на Донбасі. Відхід супроводжується мародерством.

Про це розповів агент “Атеш” у лавах збройних сил Росії. Наразі невідомо, куди рухаються загарбники.

Агент “Атеш” розповів, що його підрозділ йде з села Самсонове Новоазовського району Донецької області. Місце переміщення все ще невідоме, імовірно – в Запорізьку область., – пише 24 канал.

Усе це супроводжується масовим мародерством. Окупанти виносять із будинків усе, що можна, залишаючи лише голі стіни. Офіцери та вище начальство все це лише заохочують,– повідомили в “Атеш”.

Окрім цього, загарбники, як і завжди, застосовують тактику випаленої землі.

“Так на своїй землі не діють. Вони, напевно, знають, що надовго там не залишаться”, – підсумували учасники руху “Атеш”.

Днями російські ЗМІ повідомили, що з табору злагодження загону “Шторм Z” втекли 39 колишніх зеків, яких завербували на війну проти України. Їхній табір розмістили в тимчасово окупованому Лисичанську, що на Луганщині.

Окупанти перебували на тимчасово окупованій території України за контрактом. Тікаючи, зеки вбили побратима, який намагався їх зупинити. Мовиться про військового так званого “міністерства держбезпеки ЛНР”.

Російські силовики припускали, що вояки могли втекти в Ростовську область. Ймовірно, вони озброєні та рухаються на вкрадених машинах.