На тимчасово окупованій території Херсонської області був атакований полігон, де розташовані ворожі військові. Інформацію про це розповсюджують різні пропагандистські джерела.

Цей удар був підтверджений також і спікером Української добровольчої армії Південь, Сергієм Братчуком. За його словами, до моменту атаки на полігон прибули командири з російського угруповання військ «Дніпро» для проведення перевірки.

Український телеграм-канал розкрив більше деталей про атаку. Зазначається, що було атаковано полігон поблизу Подо-Калинівки в Херсонській області, куди керівництво угруповання «Дніпро» приїхало для проведення перевірки вогневої підготовки підрозділів, яких готують на штурми населених пунктів, зокрема, н.п. Кринка.

«Як видно на відео, проводилися спільні заняття підрозділів 328 ДШП, 810 ОБрМП і 81 САП РФ. Мінус командирський склад і мінус близько 60 бійців просто на пісочку. Дякую колегам із ЗСУ за чітку розвідку і точність ракет», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо,  що це не єдиний удар по окупантах за останній час. Так нещодавно прилетіло по полігону на території тимчасово окупованого Волноваського району Донецької області, де були масово ліквідовані окупанти.

У цьому зізнався колишній депутат Одеської міськради, колаборант Ігор Димитрієв, повідомляє український блогер Денис Казанський.

У своєму дописі в Telegram-каналі одеський депутат, який пішов на співпрацю з окупантами, зазначив, що удар по вишикуваних під Волновахою окупантах просто потрапив на відео, яке знімали на телефон. Насправді ж такі випадки відбуваються значно частіше.

За словами Димитрієва, минулого тижня такий же “приліт” стався у Докучаєвську за 40 км на південь від Донецька, але йому не надали розголосу.