Український шоумен Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому публічно послав народного депутата від БПП Олега Барну, а все через образу журналіста.

Свій емоційний ролик він назвав початком флешмобу і закликав підтримати його всіх представників медіа та пересічних українців. Відео із Зеленським розмістив на своїй сторінці у Facebook генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко.

 Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня 

"Вчора в будівлі Верховної Ради України один із народних обранців, депутат на прізвище Барна, послав на три букви журналіста. Так і сказав: "Іди на…". Я думаю, що в особі цього журналіста він послав на три букви всіх представників медіа. Тому, я думаю, справедливо, що я від усіх медіа з відповідним посланням. Але на три букви я не можу послати людину, це просто непристойно. І потім, я думаю, хлопці, що ви просто всі там не поміститеся. А ось ми знайшли для вас тепле, затишне, надійне місце. Тому ідіть у ср*ку!" – із сарказмом адресував він своє "послання" нардепу-хаму.
 
Глядачів же провокаційного ролика комік закликав підтримати розпочатий ним челлендж, якщо їм є що сказати безцеремонним політикам.

В свою чергу політолог  Борис Тизенгаузен зазначив

Рейтинги кандидатів у президенти наразі є дуже сумними. Адже вони засвідчують, що будь-який медійний персонаж без політичної платформи, без побудови партійної структури та без певної мети, має шанс «грати у вибори». 

«Зеленський як і Вакарчук не говорили про свої президентські амбіції, але вони з’являються у рейтингах через те, що насправді триває дуже непроста політична гра, я б навіть сказав, торги. Ми розуміємо, що Зеленський в принципі грає на протестному електораті приблизно на тому ж електоральному полі, де і Юлія Тимошенко. Те ж саме стосується і Вакарчука, бо у них теж  пересікається електоральна аудиторія», – сказав Тизенгаузен.

Він вважає, що від того, чи висуватиме свою кандидатуру Зеленський або Вакарчук, залежить хід президентських виборів і те, хто вийде у другий тур.