621524_w_300

Міністр оборони Греції Панос Камменос заявив, що грецьке населення Криму зазнало нападів з боку "фашистського уряду України".

Про це він сказав в інтерв'ю Газете.ru, відповідаючи на запитання журналіста, чи зацікавлена Греція в якнайшвидшому врегулюванні питання щодо етнічних греків, які проживають в Україніє.

"Так, справді, грецьке населення Криму піддалося нападкам з боку фашистського уряду України, і захистом для грецьких сімей там стала присутність російських сил", – сказав Камменос.

Зазначимо, що журналіст російського видання поцікавився у міністра, чи не занадто жорсткий термін він вжив стосовно українського уряду. На що Камменос відповів двояко.

"У грецького населення в Криму завжди були тісні зв'язки з місцевим російськомовним населенням. Я вчора обговорював це питання з патріархом Кирилом – у нас спільна Церква, ми віримо в одні й ті ж цінності, і просто неможливо було не захистити греків від фашистського уряду України", – сказав міністр.

Нагадаємо, раніше новий прем'єр Греції називав Україну "неонацистською" і спілкувався з ідеологом "Новоросії". Він також закликав Євросоюз не визнавати українську владу.

Зазначимо, що новий прем'єр Ципрас належать до Коаліції радикальних лівих (СИРІЦА), яка перемогла на останніх парламентських виборах у Греції. Відомо також, що СИРІЦА виступає проти політики санкції щодо Росії.

 

Джерело: Корупція.Інфо