Загарбники звезли крадені будматеріали, підігнали техніку і намагаються швидко залатати пробоїни в пошкоджених унаслідок ударів мостах на Херсонщині, проте ЗСУ псують всі плани агресора.

Про це розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“І авіаудари, які були сьогодні завдані сьогодні вночі по позиціях орків, і артудари, передають з Херсона і з окупованої Херсонщини, що знову було чути вибухи біля Антонівського мосту. Окупанти вперто там налаштовують різні переправи, в тому числі і плавучу з барж, і поспіхом ремонтують дорожне покриття Антонівського мосту, і переправляють щось плавучими понтонами. Було чути вибухи, знову ж таки, і в Новій Каховці, і в Бериславі”, – сказав депутат облради.

Як зазначив Сергій Хлань, Антонівський міст зараз непридатний для пересування, після останніх вибухів загарбники його перекрили. Вони зробили запас будматеріалів поблизу моста, підвезли туди викрадений з Херсонського судоремонтного заводу метал. Саме за допомогою цього ворог ремонтує покриття, сказав Хлань.

За словами депутата, біля переправи біля греблі Каховської ГЕС загарбники також зробили запас дорожніх плит з місцевого підприємства, знімають пошкоджені плити і ставлять нові. Вони також вирішили облаштувати плавучий міст із барж, які стягують із захоплених частин Херсонської та Запорізької областей.

Ба більше, за інформацією Хланя, росіяни стягнули до обох переправ велику кількість інженерної техніки.