Зранку 23 березня у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунав гучний вибух.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

“Гучний вибух у тимчасово окупованому Мелітополі”, – йдеться у повідомленні.

До речі, наслідки вибуху ви можете побачити в нашому тг-каналі. Там справді епічно.

Окупанти стверджують, що спрацював саморобний вибуховий пристрій, заявляючи, що “постраждалих та руйнувань немає”.

Після ранкової “бавовни” в Мелітополі окупанти не на жарт заметушилися.

За інформацією мера, окупанти зігнали фейкову поліцію та рятувальників на вулицю Івана Алексєєва – біля пожежної частини нібито знайшли саморобний вибуховий пристрій.

Так званий “член головної ради адміністрації Запорізької області” Володимир Рогов повідомив, що внаслідок вибуху постраждав “поліцейський”.

Постраждалого госпіталізовано з травмами різного ступеня тяжкості, розповів колаборант.

У виданні РІА “Мелітополь” підкреслили, що окупанти не використали традиційної методички з “роботою ППО”, “надзвуком”, “бавовною”. Ні, вони просто взяли і підтвердили, що у Мелітополі був вибух.

Іван Федоров о 07:50 опублікував новий допис. Він зауважив, що у Мелітополі росіяни не на жарт заметушилися. Оскільки стало відомо про буцімто постраждалого поліцейського, то можуть відбутися чергові рейди.

Напевно далі в найкращих російських традиціях перекриють вулицю і будуть шукати “диверсантів”. Паніка починається, окупанти,
– наголосив він.

Журналісти пригадали день підриву автомобіля зрадника Івана Ткача. Тоді попередньо припускали, що замах скоїли на головного пожежного колаборанта Дмітрія Кучеркова. Не виключають, що ранкова “бавовна” у Мелітополі – чергова спроба ліквідувати зрадника.

У будь-якому випадку, полювання на Кучеркова відкрите,
– підкреслюють журналісти.

За даними телеграм-каналів, наближених до української розвідки, у Мелітополі потрапили до місць зберігання БК, які привезли із Криму.