Полонений майор Павло Грузєв розповів про катастрофічні втрати армії окупантів РФ в Україні. 

Бійці Збройних сил України взяли в полон майора Павла Грузєва, який проходив службу у складі 7-ї військової бази армії Росії, що базується на території окупованої Абхазії. Він потрапив у полон в Херсонській області. Грузєв розповів, що солдати відмовляються воювати і вимагають повернення додому, однак командування військ РФ утримує їх на фронті. 

При цьому полонений майор також повідомив про катастрофічні втрати армії окупантів РФ в Україні, а також про тотальне дезертирство солдатів РФ.  Він також додав, що війська Росії займаються масовим мародерством і грабунком на окупованій території. 
 
Росія хоче уникнути дезертирства ще до відправлення своїх військових до України. Тому країна-агресор заморожує виплати новобранцям. Призовники отримають одноразову виплату при вступі в армію. Її сума становить 200 000 рублів (близько 3300 доларів США). Проте кошти будуть заморожені до 90 днів після їх зарахування. 

Тим часом, ті окупанти, які вирішують воювати, все частіше потрапляють до рук військових ЗСУ.  Зокрема, нещодавно на Бахмутському напрямку українські військові захопили в полон три десятки росіян. Це сталося коли окупанти намагалися штурмувати місто Соледар.