Після низки жахливих злочинів Росії в Україні більшість жителів нашої країни хотіли б, щоб ЗСУ завдали удару по чомусь знаковому для росіян, щоб ті відчули біль наших втрат.

Але, як заявив військовий експерт Владислав Селезньов в інтерв’ю “Обозревателю”,  Сили оборони України не стануть завдавати удару, наприклад, по Кремлю. Тому що війна – це не емоційна історія, а раціональна.

“Думаю, нашим Силам оборони слід орієнтуватися на знищення військових об’єктів незалежно від того, де вони розташовані – в Москві або інших регіонах. Тих військових об’єктів, які загрожують українським Силам оборони, українській енергосистемі, мирним жителям нашої країни”, — говорить аналітик.

Йдеться про склади з боєприпасами, місця зосередження техніки окупантів, майданчики пускових ракетних установок, військові аеродроми, з яких злітають літаки для бомбардування території нашої країни. 

Селезньов наголосив, що все згадане вище набагато важливіше за руйнування Кремля:

“Руйнування Кремля не поліпшить наші позиції на фронті, не полегшить український контрнаступ. А ось знищення ворожого зосередження військ – дуже хороша передумова для того, щоб український контрнаступ був ефективним”. А що ви думаєте про це? Чи варто наносити удари по Москві за аналогією, як окупанти обстрілюють Київ? Пишіть свої думки у коментарях.

Нагадаємо, що військовий експерт Олег Жданов сказав, що Україна могла б завдати ударів по військових об’єктах у Москві та Підмосков’ї на Новий рік. Як пріоритетні цілі для таких ударів він назвав комплекс будівель російського Генштабу на Арбаті в Москві, військові частини в російській столиці та навколо неї.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україну у війні з Росією не цікавить Москва і Санкт-Петербург, а виключно повернення українських земель.