На фоні радикального кроку Володимира Зеленського з блокуванням проросійських телеканалів, Володимир Путін цілком імовірно знову почне поважати його. Зокрема, такий крок став яскравим доказом, що Зеленський набагато сильніше, ніж Медведчук.

Про це заявив екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов. Він твердить, що такими діями президент України показав свій “кулак”. А це вже можна трактувати як серйозний крок на шляху до миру.

Пономарьов вважає, що після таких дій Зеленського, президент Росії ставитиметься до нього з повагою.

“Якби це було по-іншому, то рівень істерики всередині Росії був би зовсім не таким”, – наголосив він.

За словами екс депутата, було цілком очікуваним, що пропагандисти продемонстрували своє невдоволення саме таким чином. Однак, він певен що ж це всього чергові завивання, аніж якісь конкретні дії.

Пономарьов також додав, після закриття телеканалів Тараса Козака, яке є прямим соратником А за сумісництвом і кумом Медведчука, Зеленський опинився у виграшній ситуації.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки й оборони 2 лютого 2021 року запровадила санкції Зеленський на 5 років ввів санкції проти Тараса Козака – соратника Медведчука щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака, який є соратником Віктора Медведчука, на 5 років. Їх поширили й на регіональні мовники під брендом телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”.

Відповідний указ підписав Володимир Зеленський.

Водночас Тарас Козак заявив Zik, 112 і Newsone припинили мовлення: як відреагував Козак і телеканали , що такі дії є незаконними та заявив про цензуру в державі.

У Міністерстві культури та інформаційної політики повідомили, що звернуться до компанії YouTube, аби та закрила сторінки телеканалів.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.