Син знаменитого хореографа Григорія Чапкіса – Грег – захоплено відреагував на висловлювання президента України Володимира Зеленського про його батька. За словами чоловіка, після такого танцюрист дійсно є легендарним.

Відповідний пост Грег опублікував на сторінці в Instagram. Син знаменитості зазначив, що тепер буде продовжувати спадщину батька разом зі своїми синами.

“Ось коли ви знаєте, що змінили життя людей на краще, коли президент країни, яку ви так любите, робить пост на вашу честь … Тато, ти дійсно легенда! Я буду продовжувати цю спадщину з моїми хлопчиками”, – сказав Чапкіс.

Зазначимо, що відомий хореограф лежав у реанімації в Київській міській клінічній лікарні. Це була вже третя госпіталізація Чапкіса за останні місяці. Вперше його госпіталізували з двобічним запаленням легенів 19 грудня 2020 року. Хореограф відразу здав тест на коронавірус і через два дні отримав негативний результат. Напередодні Нового року його виписали. Вдруге Чапкіса госпіталізували 7 січня.

Син артиста Грег Чапкіс тоді заявив, що його батько почувається добре. Сам Чапкіс-старший із шанувальниками не спілкувався і лише опублікував селфі з лікарні. Пізніше він зізнався, що медики за ним добре доглядали. Також Григорій Чапкіс зазначав, що після госпіталізації почав боятися смерті.

13 червня легендарного хореографа не стало. Григорій Чапкіс пішов з життя на 92-році, залишаючись до останнього енергійним мотиватором і життєлюбом. Пініше син Григорія Чапкіса – Грег – розповів, що причиною смерті його батька став вік. За словами чоловіка, у знаменитості “все почало відмовляти”. В останні дні поруч з Чапкісом була його донька Лілія і дружина Міла.

“Помер у 22 з чимось. Будемо говорити годину назад. Ми ще всі в шоці. Помер, бо старенький. Все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки”, – сказав син хореографа.

Чоловік зазначив, що планує прилетіти на похорон з сім’єю. Стало відомо, що в останній шлях Григорія Чапкіса проводжатимуть в Національній Філармонії України (Володимирський спуск, 2). Дата та час прощання не змінилися – 18 червня, 11:00-13:00. Танцівника поховають на Байковому кладовищі, а для близьких влаштують поминальний обід. Ймовірно, на ньому зберуться представники українського шоу-бізнесу – судді та учасники проєкту “Танці з зірками”, інші знаменитості, які тісно товаришували з Григорієм Чапкісом.

Після смерті артиста, президент України Володимир Зеленський написав у Фейсбуці, що Григорій Чапкіс був великим танцівником і особистістю, його внесок в історію українського танцю не забудеться.

“Пішов з життя Григорій Миколайович Чапкіс. Великий танцівник, людина, особистість. З незламним характером, із сильною енергетикою, з бажанням жити та неповторним «рухом на паркеті». Ніколи не забуду його школу, його внесок в історію українського танцю. І завжди пам’ятатиму його “Пара номер п’ять сьогодні була, можливо, і кращою, але не настільки, як я”, – зазначив глава держави.

За його словами, Чапкіс був невиправним оптимістом, людиною, з якої хотілося брати приклад. Танець для нього ніколи не був роботою, натомість був його життям.

“Для мене Григорій Миколайович – назавжди! Як і його слова: «Треба рухатися до останнього подиху». Раджу не забувати цю фразу всім нам”, – підкреслив Зеленський.