Починаючи з березня 2019 року, протягом трьох місяців близько 4 мільйонів домогосподарств в Україні отримають субсидії готівковими грошима

Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Уже в березні 2019 ці домогосподарства отримають гроші в розмірі призначеної їм субсидії за лютий, в середньому це становить близько 1,5 тисячі гривень. Аналогічні виплати вони отримають в квітні (за березень) і травні (за квітень) 2019″, – пояснив міністр.

Відзначається, що процедура буде застосовуватися до одержувачів, яким призначено субсидію на поточний опалювальний сезон з жовтня-грудня 2018 року.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як повідомляє прес-служба, виплата грошових субсидій буде проводитися органами Пенсійного фонду тим, хто отримує пенсії (близько 70% всіх одержувачів), і так само, як виплачуються пенсії: або переказом коштів на пенсійні рахунки в банках, або виплатою через поштові відділення, в тому числі з доставкою додому.

В цьому випадку пенсіонери зможуть отримувати грошову компенсацію одночасно з пенсією.

«Таким чином громадяни зможуть самостійно контролювати своє споживання житлово-комунальних послуг та своєчасну сплату в повному обсязі підприємствам-постачальникам послуг рахунків за них (а не розмір обов’язкового платежу, як було раніше)», – підсумував Рева.