Якщо ще пів року тому питання введення військ НАТО в Україну було, скоріше, жартом, то сьогодні це все ближче до реальності. Зокрема Франція розглядає варіант введення своїх сил для боротьби з РФ. Схоже, Путіну пора закінчувати так звану «СВО», інакше Росія зазнає розгрому світового масштабу.

Ніхто не прагне збільшення конфлікту, але потрібно вивчити всі можливі методи підтримки України у сучасних умовах. Про це перед зустріччю глав держав та урядів на підтримку України в Парижі заявив дипломатичний радник президента Франції Емманюель Бонн. Цілком можливо, що НАТО залучить свої війська до України, щоб досягти своєї мети.

«Ми подивимось, як розвиватимуться дебати. Але якщо ми кажемо, що стабільність і безпека Європи поставлені на карту в Україні, ми, природно, повинні вжити всіх необхідних заходів для кращої підтримки. Ми завжди дотримувалися принципу, що ми будемо підтримувати Україну, але ми не воюємо з Росією. З однієї простої причини — ніхто не зацікавлений в ескалації війни. Але всі шляхи, якими ми можемо підтримати Україну, повинні бути вивчені, беручи до уваги потреби сьогодні», — сказав Бонн, відповідаючи на питання про можливість відправки в Україну певного різновиду європейських військ.

Дипломатичний радник президента Франції, Емманюель Бонн, також зауважив, що розмір підтримки від країни не є визначальним фактором.

Щодо Франції, він запевнив, що всі обіцянки українському народу були виконані вчасно, а всі поставки були корисними, оскільки змінювали ситуацію на місці.

Він знову наголосив, що конференція, яку організував Макрон, спрямована на подолання «будь-яку інертність та дати можливість зробити більше в єдності на благо українців та задля збереження безпеки і стабільності Європи».