Як пише українська Вікіпедія, Олексій Миколайович Арестович – блогер, актор, оглядач, пропагандист, втікач за кордон, організатор психологічних семінарів, захисник російської мови та навіть «розвідник». Однак це уже не найголовніше, зараз ця особа відома як клоун —  своїми цинічними та безглуздими висловами. 

Екс-радник Офісу Президента України Олексій Арестович відзначив, що «дуже просто не боятися військкомату». За його словами, нікого просто так не можуть призвати до армії без «рішення звідти». Він поділився цією думкою у своєму телеграм-каналі.

«Як не боятися військкомату, якщо ти не знаєш, що там буде? Дуже просто. Нікого просто так в армію призвати не можуть без рішення звідти, ви ж розумієте чудово. Якщо вас покличуть, вас прикличе не військкомат, а Господь Бог. Запитайте себе, навіщо, чому він вас хоче навчити», – переконаний він.

Є такі удари та повороти долі, продовжує Арестович, які дуже важко сприйняти. Але якщо це вже станеться, варто пам’ятати, вважає він, що без Бога нічого не могло відбутися. Він «щось має на увазі, чогось хоче вас навчити».

 «А по-друге, за всього страху великої війни призов до військкомату і навіть похід в армію зовсім не означає смерть. Так, ризики різко зростають, але навіть це не означає смерть. Не треба вмирати наперед живим ще, спробуй прожити», – завершив думку Олексій Арестович.

Цікаво, а коли з сигнал «звідти» буде й Арестовичу? Щоб вже й сам чогось навчився, а то лише ходить по Монако та розповідає як жити українцям в період війни.