Незважаючи на те, що колишній соратник Петра Порошенка Давид Жванія вже видав три порції скандальних одкровень про п’ятого президента та його команду, в генеральній прокуратурі не квапляться відкривати кримінальну справу проти Петра Олексійовича. Хоча, мабуть, там би знайшлись докази серйозніші, ніж в сумнозвісній історії з картинами екс-гаранта.

Ірина Венедіктова вперто робить вигляд, що одкровення Жванії – не більш ніж політичні заяви і вперто ігнорує їх. Подейкують, що така вибірковість генерального прокурора пов’язана з тиском із-за океану. Незважаючи на те, що політтехнологи з табору Порошенка намагаються представити всі заяви Жванії як “голос Кремля”, в його словах, очевидно, все таки є частка правди.

І подейкують, що ця правда може бути незручна не тільки Петрові Олексійовичу, але кандидату в президенти США від демократичної партії Джо Байдену. Очевидно, що США, таки, вагомо доклали руку до подій в Україні взимку 2013-14 років. І зараз їм дуже не вигідно, щоб ця інформація спливла. Тому і Венедіктову настійно попросили не давати ходу заявам Жванії, ділиться інсайдерською інформацією Telegram–канал “Жінка з косою”.

Венедіктовій нібито натякнули, щоб вона не бралася за розслідування справ, пов’язаних з верхівкою Демократичної партії, бо це може зашкодити її ставленику на президентських виборах Джо Байдену.

Загалом, якщо це так, то Україна дедалі частіше з’являється в орбіті найвищої американської політики. Чого тільки вартував минулорічний скандал, пов’язаний із телефонною розмовою Трампа і Зеленського.