Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що найближчим часом не слід чекати значних перестановок в українському уряді.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “NewsOne” в суботу, 12 вересня.

“Я не думаю, що ми найближчим часом будемо бачити глобальну ротацію в Кабінеті міністрів. Колеги виступали з критикою деяких міністрів. З чимось я можу бути згоден, з чимось, я думаю, ні. Але сьогодні говорити, під час бюджетного процесу, – я хотів би нагадати, що до 15 вересня уряд повинен подати до Верховної Ради проект бюджету на наступний рік, – і в умовах тих викликів, які стоять перед державою як всередині, – це і боротьба з коронавірусом, ви бачите зростання показників фактично кожен день, – і інші важливі аспекти нашого існування, – це і війна, і соціально-економічний стан держави, – говорити про глобальну трансформації Кабінету міністрів сьогодні і найближчим часом, я думаю, не варто “, – сказав Разумков.

У той же час, відповідаючи на уточнююче запитання, чи можуть бути ротації в економічному блоці Кабміну, Разумов відповів:

“Теоретично можливо. Це може бути ініційовано і одним народним депутатом, а зал буде визначатися: підтримати, або відхилити цю пропозицію”.