Скандал навколо першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки Служби безпеки України (СБУ) Сергія Семочко в черговий раз підтверджує фальшивий патріотизм президента Петра Порошенка.

Відповідну заяву зробив народний депутат Ігор Луценко (фракція ВО "Батьківщина") з трибуни парламенту.

"Риторичне питання, чим ж сьогодні насправді займається Служба зовнішньої розвідки і СБУ. Вони не займаються обороною нації від російського агресора, від іноземних розвідок. Вони займаються влаштуванням своїх станів. І це робиться через рекетний бізнес, через замовні кримінальні справи, через процесуально незаконні дії ", – сказав парламентарій.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

На його думку, всі, хто дозволив призначити на посади таких людей, повинні понести відповідальність.

Варто нагадати, що лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко спростував інформацію про начебто відвідування ним Адміністрації президента України Петра Порошенка, зокрема в ніч із 21 на 22 серпня 2018 року.

"Ще одна брехня, яку масово й проплачено поширювали на каналах, в газетах і в мережі, – тепер спростована офіційно. Про нібито мої відвідування Банкової і нібито моє спілкування там з Порошенком, та ще й у ніч, коли я насправді перебував у Запоріжжі. Тоді ж придумали й поширювали брехню про нібито мій переліт до Києва і назад до Запоріжжя на нібито чартері Медведчука, з яким я взагалі ніколи не спілкувався і не мав жодних справ", – написав він на своїй сторінці в Facebook у середу.