Сьогодні, 2 вересня, сотні одеситів зібрались під стінами мерії, втім не задля урочистостей присвячених дню міста. Люди висловлююсь своє незадоволення багатомільйонним тендерам, які підтримують депутати.  Про це повідомляють в соцмережах. 

Це вже не перший мітинг під будівлею мерії, втім, сьогодні на акцію протесту зібралось кілька сотень людей. Волонтери які невдоволенні витрачанням міського бюджету й вважають, що гроші слід направляти на потреби ЗСУ скандують “гроші ЗСУ”, а також “Гена выходи”.  Втім до людей міський голова не вийшов, ба більше посадовці не з’явились на Думську площу навіть на традиційне підняття прапору України.  Крім того, люди прийшли з плакатами на яких написані наступні гасла: 

“Депутати, мої податки на ЗСУ”

“Громада Одеси вимагає припинити не нагальні витрати місцевого бюджету під час війни”

“Труханов уходи”

“Стоп неадекватним тендерам! ЗСУ в першу чергу”

“Нам не потрібні футбольні поля, нам потрібна допомога на полі бою”. 

Зазначимо, мирні акції протесту розпочались коли депутати не скасували ремонт суду в Одесі (згідно з оголошеним тендером на сайті Prozzoro на це мають виділити 106 мільйонів).

Тоді волонтерка Катерина Ножевнікова, яка з перших днів війни збирає кошти на допомогу бійцям, сказала що вийде на одиночний пікет й буде ходити до будівлі мерії аж поки, тендер не скасують.