У тимчасово окупованому Мелітополі 11 листопада пролунав потужний вибух. Згодом у ГУР МО повідомили та підтвердили про влучання у штаб окупантів. Відомо, що вдалося знищити офіцерів-загарбників.

 

«Акція помсти, яку реалізували представники місцевого руху опору, відбулась у захопленому росіянами приміщенні “Нової пошти”, розташованому на вулиці Дмитра Донцова (окупанти називають її вулицею павла судоплатова). У вказаній будівлі російські загарбники розмістили свій штаб. Атаку на штаб здійснили під час засідання окупантів ― офіцерів фсб та росґвардії.», — відзначають в ГУР.

Внаслідок вибуху в штабі окупантів ліквідовано щонайменше трьох офіцерів росґвардії. Інформація про інші втрати ворога уточнюється. Після удару у Мелітополі розпочався переполох ― на місце події з увімкненими сиренами примчали багато поліції.

Через певний час вони потягли через окуповане місто до свого відділку спалений біля штабу автомобіль.

Окупаційна влада намагалася виправдати інцидент через пропагандистські ЗМІ, розповідаючи про те, що вибух стався в результаті аварії газового балону в автомобілі на вулиці Судоплатова (раніше відомій як вулиця Дмитра Донцова). Однак очевидці та жертви події спростовують цю версію, вказуючи на те, що характер вибуху вказує на використання вибухового пристрою.

За інформацією мешканців, приблизно за годину до вибуху було заборонено рух автотранспорту на ділянці дороги від заводу АГАТ до колишнього заводу «Рефма», які окупанти перетворили на свою військову базу.