Цей прокурор та антикорупційні органи не зуміли за ці всі роки покарати навіть корупціонерів часів Януковича, навпаки — декого Генеральна прокуратура ще і виправдала.

Про це у коментарі кореспонденту ІА “Вголос” сказав політолог Олександр Солонько.

“Маю на увазі причетність уже кандидата у Президенти України від проросійськиїх сил Юрія Бойка до сумнозвісної корупційної схеми з «вишками Бойка». Відтак заяви Генерального прокурора, що в Україні корупціонери перебувають у тюрмах, а влада робить усе можливе і її немає за що критикувати, — це величезний цинізм та обман”, — зазначив політолог.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Окрім того, політолог зазначив, що «Правозахисники і досі вимагають відставки Авакова і Луценка через убивство Гандзюк». Воно то правильно. І без того була купа причин, через які їх треба було давно на смітник відправити. Подібні речі мають звучати і все таке. Єдине, що Аваков і Луценко певно регочуть, читаючи такі заголовки.

Уявіть, що вас гамселить табуреткою по голові рецидивіст, який знає, що йому за це нічого не буде. А ви йому в цей час погрожуєте Кримінальним кодексом. Ви його хоч весь на пам’ять завчіть, а він вас не врятує від розкроєного черепа. Бо рецидивіст знає, що його «подвиги» покриває місцевий корумпований поліцейський чи прокурор. Бо він їм приносить цілком реальну користь там, де не хочеться руки бруднити.

Особливо це все безглуздо, коли табуретка опускається на вашу бідолашну голову бо тому ж таки поліцейському чи прокурору це має полегшити життя. А ви й далі погрожуєте, що заяву в поліцію напишете. Тільки дехто з неї лише посміється, а провадження, яке за нею відкриють, закриють через місяць від сили.

Не буде відставок цих людей. Попри всі резонанси, очевидні гріхи органів дізнання, реакцію за кордоном. Не буде.

В них інша логіка, інші стимули, інші страхи. Посади вони займали в результаті інших процесів і цілі мають такі, що навіть смерть тисячі найвідоміших активістів цих цілей не змінить.

А про саму систему і людей, які її цементують, взагалі навіть не варто сподіватися. Заяви цих стаєнь не вичистять. А там не просто бруд, а бетон. Думаю, процес має і з верхів і низів і зсередини самої системи йти.