ЗСУ за два дні знищили вісім арсеналів російських окупантів з різним озброєнням.

Українські артилеристи здійснили кілька успішних операцій.

Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Крім того, вчора ввечері успішними діями артилеристів ЗСУ знищено російський склад із озброєнням та снарядами у Скадовському районі Херсонської області.

Зазначимо, що ЗСУ продовжують контрнаступальні дії, деокуповуючи нові території. На окремих ділянках фронту Україна має перевагу в артилерії, тож у росіян мало шансів у контрбатарейній боротьбі.

Про це одному з українських телеканалів сказав військовий експерт Павло Нарожний. Він наголосив, що російські загарбники наразі нічого не можуть протиставити зброї, яку Україна отримує від Заходу.

Нарожний зазначив, що призвані до російської армії в рамках так званої часткової мобілізації принципово змінити ситуацію на фронті не можуть. Адже здебільшого це непідготовлена піхота, а росіянам потрібні дуже грамотні вузькі спеціалісти й техніка – артилерія, літаки, танки.

У нас була важка ситуація в травні – червні. І наш перелом відбувся наприкінці червня – на початку липня насамперед завдяки HIMARS – далекобійній, високоточній артилерії, яка почала знищувати склади боєприпасів, палива, командні пункти,

– наголосив Нарожний.

Нарожний зауважив, що артилерійська боротьба наразі більш вигідна Україні. Наші військові, зокрема, за один десь знищили декілька ворожих установок “Мста-С”.

Батарея поїхала і вся вона була повністю знищена, ніхто назад не повернувся. Тобто загинули всі артилеристи. З погляду моралі – це дуже серйозний удар,– зазначив військовий експерт.

Він додав, що вся контрбатарейна боротьба ведеться на дуже великих відстанях, тобто понад 30 кілометрів. Тож, наші артилеристи стріляють, перебуваючи у відносній безпеці. Росіяни, можуть їх дістати лише іншими засобами вогневого ураження, наприклад, літаками чи “Калібрами”.