Колишня уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська заявила, що голову АМКУ Юрія Терентьєва треба не звільняти, а саджати. Про це вона написала у своєму Facebook 2 липня.

“Терентьєва давно садити за ґрати, а не звільняти треба. Якщо його звільнять – це буде одне з кращих рішень Зе, – вважає Загребельська. – Терентьєва однозначно є за що звільняти. Причин настільки багато, що важко навіть вибрати, яку з них покласти в основу, не перелічуючи довгий список на кількох аркушах. Тому антимонопольна сфера України від його звільнення тільки виграє.”

Загребельська зазначила, що, на її думку, “джерелом інформації був сам голова АМКУ, що вже написав або пообіцяв президенту написати заяву про звільнення за власним бажанням, і після звернувся до журналістів за допомогою та розголосом. Його версія “звільняють, бо я борюся зі зловживаючими монополістами, що заважають країні розвиватися, а президент проти демонополізації”, прозвучала першою”.

“Голова АМКУ переживає вже не першу зону турбулентності, чого тільки вартий був брифінг генерального прокурора та міністра внутрішніх справ, на якому фактично останні звинуватили керівництво комітету в отриманні хабарів від російських збройних баронів. Юрій Терентьєв пережив це, тому шанси на проходження сьогоднішньої зони з мінімальними втратами та збереженням крісла – великі”, – резюмувала Загребельська.

Щодо поширеної Юрий Бутусов інформації про звільнення президентом України голови АМКУ Юрія Терентьєва:

1. На мою думку,…

Опубликовано Агіей Загребельськой Среда, 1 июля 2020 г.

Під тиском президента України Володимира Зеленського голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв 1 липня написав заяву про відставку, заявив головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов, але, за його ж інформацією, сьогодні свою заяву відкликав.