Кума Володимира Путіна Оксана Марченко продовжує показувати у своєму пропагандистському фільмі ворогів України, пише Главком.

Телеведуча-мільярдерка, кума Володимира Путіна Оксана Марченко у своєму пропагандистському фільмі «Паломниця» продовжує з’являтися у компанії одіозних росіян-ворогів України.

Так, у черговій серії вона взяла інтерв’ю у рок-музиканта та актора Петра Мамонова. Торік йому заборонили в’їзд в Україну. Під час заходів контролю прикордонники встановили, що росіянин раніше незаконно відвідував тимчасово окупований Крим.

«Неймовірна людина, один із найбільш яскравих і суперечливих артистів нашого часу. Колишній свавільний рокер, він завжди щиро бажав лише одного – свободи. І нарешті знайшов її у Богові. З того часу музикант практично цілком відійшов від світу. Мамонов рідко знімається в кіно, кожна його роль – подія», – характеризує свого співрозмовника Оксана Марченко.

Актор, своєю чергою, розповів, як прийшов до віри.

«Справжньої розради, окрім Бога, ніде немає. Я намагався шукати, спершу була молодість шалена. І ось у 45 років я зайшов у кут, не розумів, для чого живу. А потім на мене звалилася притча про блудного сина. І я думаю: «Ось це я. Пропив, прогуляв із проститутками все, розтратив», – розповів Мамонов.

«Зрозуміло, для чого жити, якщо є вічність, якщо є зустріч із дивовижним нашим Богом. Я спробував усе, але ніде не знайшов, окрім як у Бога», – додав колишній рокер.

Раніше кума Путіна Оксана Марченко у новій серії свого пропагандистського фільму «Паломниця» з’явилася у компанії російського співака Філіпа Кіркорова, який підтримує окупацію Криму. Телеведуча-мільярдерка розповіла, що їй «несподівано пощастило» провести день у колі родини давнього друга, з яким не бачилася кілька років.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення відправити під цілодобовий домашній арешт кума Путіна голову політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Рішення оголосив суддя В’ячеслав Підпалий. Таким чином суд не задовольнив клопотання прокурорів. Останні просили тримання під вартою із заставою у 300 мільйонів гривень.

Термін домашнього арешту триватиме до 9 липня 2021 року. Суд зобов’язав Медведчука здати закордонні паспорти та носити електронний браслет. 

Сторона захисту просила не застосовувати до підозрюваного жодного запобіжного заходу. Окрім того, нардепи із фракції “ОПЗЖ” хотіли взяти кума Путіна на поруки, проте суд відмовив.

Водночас Медведчук заявив, що вдома буде займатись роботою та давати інтерв’ю.

Вихід із суду лідера “ОПЗЖ” супроводжувався штовханиною та вигуками “Медведчук – путінська ку@ва”. Хлопці спортивної статури блокували підступи до Медведчука та захищали його автомобіль. Одна з учасниць мітингу кинулась на перед машиною, але молодики вчасно відштовхнули її.