За час повномасштабного вторгнення Росії, Україна повідомила, що знищила 33% бойових кораблів Чорноморського флоту РФ. Цю інформацію оприлюднило Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України у Telegram.

«За даними з відкритих джерел, станом на початок широкомасштабного вторгнення Чорноморський флот РФ налічував 74 бойових кораблі. Агресія проти України шкідлива для вашого флоту», — зазначили у повідомленні.

За інформацією Генерального штабу Збройних сил України, українські військові успішно вивели з ладу 24 російські кораблі та один підводний човен. Це приблизно становить 33% від загальної кількості бойових кораблів Чорноморського флоту Росії.

Наразі українські БПЛА літають вдень та вночі, ЗСУ нищать російські кораблі безупину, а «наївні росіяни сподіваються, що СВО скоро закінчиться».

Нагадаємо, у ніч на 1 лютого бійці одного з підрозділів ГУР знищили морськими дронами Magura V5 ракетний катер «Івановець» Чорноморського флоту РФ, це крайній здобуток ЗСУ. Зауважимо, що вартість корабля становить $60-70 млн. Як говорив представник ГУР Андрій Юсов, таких катерів у Росії було лише три.

Згодом керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заявила, що після знищення ракетного катера «Івановець» російські війська «засвоїли урок» і сховали ракетоносії з «Калібрами» у пункти базування.

Зазначимо, що через знищення великого ракетного катера «Івановець» Чорноморського флоту Росії, який перебував на рейді озера Донузлав на заході півострова Крим, у росіян сталась справжня істерика.