Олігархи не залишають спроб підкупити нардепів з “Слуги народу”. Про це в коментарі журналістам зізнався глава парламентської фракції Давид Арахамія.

За його словами, у представників президентської фракції “Слуга народу” приходять представники українських олігархів і різних бізнес-груп, які пропонують новоспеченим політикам “допомогу”.

“До депутатів приходять представники різних кіл впливу. Хтось там представляє олігархів, інші взагалі не говорять, чиї інтереси вони представляють. Пропонують співпрацю, допомогу, помічників, водіїв, гувернанток. Всього, чого забажає душа… Вони приходять це і кажуть, а ми потім намагаємося це обробити”, – зазначив нардеп.

Арахамія також зізнався, що після візиту подібних представників він особисто писав кілька заяв до правоохоронних органів.

“Ми тримаємо нашу фракцію в нормальних людських відносинах. Ми всі йшли виконувати програму партії “Слуга народу”. І зараз вже немає такої ситуації, але спроби йдуть кожен день. Це як на фронті: щодня намагаються розхитати ситуацію…”, – підсумував народний депутат.

Додамо, що Лідер парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія переконаний, що Конституційний Суд не знайде порушень у скасуванні Верховною Радою депутатської недоторканності.

“Як ви вважаєте, ми були б такі дурні, що брали б і порушували регламент та законодавчі норми, якщо це перша обіцянка, яку ми давали виборцям? Ми перевіряли це три рази. Немає ніяких порушень”, – зазначив Арахамія.

Глава фракції “Слуга народу” висловив упевненість, що “Опозиційна платформа – За життя” у зв’язку із цим подаватиме до Конституційного суду.

“Моє бачення: немає ніяких порушень”, – наголосив він. Арахамія додав, що в статті Конституції залишається норма про те, що не може бути ніякого переслідування за політичні висловлювання.

“Якщо люди – професійні мафіозі, вони повинні бути професійними мафіозі поза парламентом. Вони повинні визначатися, чи вони державні службовці, чи вони працюють на країну, чи вони роблять свої якісь справи”, – заявив він.

Стосовно ж зняття недоторканності з президента, лідер фракції “Слуга народу” пообіцяв, що це буде зроблено окремим законопроектом.

“Це окремий законопроект – ми за нього одностайно проголосуємо. Я думаю, навіть ОПЗЖ буде голосувати, бо це зняття недоторканності не з них, а з когось іншого. І вони будуть дружно казати “за”, – додав Арахамія.