Замість їдких повчань президенту України Володимиру Зеленському спікеру МЗС Росії Марії Захаровій варто було б зайнятися порадами для лідера своєї країни – Володимиру Путіну.

Таку жорстку відповідь на випади скандального дипломата країни-агресора опублікували на своїх сторінках в Facebook перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко та народний депутат України VIII скликання Володимир Ар’єв (БПП).

Так, Геращенко підкреслила, що критикувати главу української держави має право тільки його народ, але ніяк не представники окупантів.

“МЗС РФ нахамило Зеленському. Оперативно нахамили, не чекали не те, що кілька днів, а навіть кілька годин не чекали. Їх” чекаємо від вас сигналу “це -” чекаємо від вас капітуляції “. Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маша з Уралмаша “, – яскраво обложила Захарову Геращенко.

Також вона додала, що і Україна чекає від Путіна не сигналів, а дій – звільнення заручників і повернення тимчасово окупованих Донбасу і Криму.

Позицію Геращенко підтримав і Ар’єв, який порадив Захаровій навчити дипломатичному етикету свого безпосереднього начальника – міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

“Прочитав, що прес-секретар російського МЗС Захарова взялася вчити Зеленського термінології. Нехай свого шефа вчить і дипломатії, і термінології. Тому що його” ДБА, БЛД “уже в цитати” великих “дипломатів увійшли. А зі своїми ми самі розберемося. Без буйних сусідів. Нехай щастить “, – підколов політик росіянку.