У своїх спробах оточити Авдіївку в Донецькій області армія РФ зазнала величезних втрат і послабила інші напрямки, що робить захоплення міста безглуздим.

Таку думку висловив військовий оглядач Денис Попович.

“Ситуація така, що противник ставить завдання оточити це місто. Для цього він кидає всі сили, наступаючи як із півночі, так і з півдня, намагаючись оточити по великому радіусу. На захід від Красногорівки вони йдуть і з півдня в районі Водяного”, — сказав він.

За словами Поповича, російські окупанти намагаються пробити оборону української армії за допомогою “зеків” .

“Ну, і далі, якщо успіху буде досягнуто, вони вводитимуть у бій уже регулярні частини, більш-менш підготовлені, які вони стягують з інших ділянок фронту, і з глибини РФ. На мій погляд, спроби оточити Авдіївку мають політичний характер, оскільки вже ті втрати, яких було завдано, а ще два тижні тому називали цифру в 6,5 тис. осіб, тобто 2-3 бригади поклали… А вже час минув, тобто втрати збільшилися… Ті втрати, яких вони зазнали, вони вже, на мій погляд, перекривають військовий сенс оточення Авдіївки. Тобто питання вже, напевно, в політиці — досягнення перемоги за будь-яку ціну. У цьому погана новина. Чому? Тому що поки стоїть таке політичне завдання за будь-яку ціну здобути перемогу, вони далі будуть битися головою об стіну”, — сказав Попович.

Він уточнив, що для оточення Авдіївки росіяни знімають війська з Лимано-Куп’янського напряму, перекидають війська з глибини РФ, поповнюють підрозділи завдяки колишнім ув’язненим, відмовникам, мобілізованим.