В Офісі президента не мають наміру коментувати “плівки Лероса” – оприлюднені депутатом записи розмов нардепа Тищенко з екс-депутатом Київради Денисом Комарницьким. Також у Зеленського не будуть оцінювати звинувачення в корупції від Гео Лероса.

Про це з посиланням на прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель повідомляє “Українська правда”.

“На оприлюднених плівках розмова осіб, які не мають ніякого відношення до Офісу президента. Там є суб’єктивна образлива думка приватної особи, яка озвучує сторонні прізвища, не пов’язані з розмовою”, – сказала Мендель.

За даними прес-секретаря Зеленського, цим питанням повинні займатися правоохоронні органи.

“Офіс президента не може надавати кваліфіковану оцінку будь-яким аудіо- або відеоматеріалів, тим більше втручатися в діяльність правоохоронних органів, яка повинна бути прозорою”, – заявила Мендель.

Нагадаємо, раніше Лерос оприлюднив аудіозаписи, на яких Денис Комарницький і “слуга народу” Тищенко нібито планують замах на нього і нардепа Олександра Дубинського. Уривки розмов нібито вказують на те, що глава Офісу президента Андрій Єрмак покриває корупційні дії Комарницького в Києві.

Лерос пояснює, що після обшуків у Комарницького, пов’язаних з корупцією на Воскресенському мосту, справу “загасили” за допомогою кума Тищенко Єрмака. У розмові Комарницький нагадав Тищенко про бандитське минуле: “Добре, що ми з тобою ще з того часу, так?”