У районі Донеччини, біля села, куди були відправлені ракети ATACMS, розташовано старий аеродром та склади. Внаслідок удару можливо пошкодження установки С-300. Також, цілком ймовірно, що там були й ватажки так званих «ЛДНР».

Удар ракетами ATACMS стався вдень 22 травня по військовій базі Збройних Сил Російської Федерації, розташованій в Донецькій області біля села Моспине. Під час атаки була застосована російська система протиповітряної оборони С-300/С-400. За попередньою інформацією, атака могла бути спрямована на повітряні системи ураження західного виробництва. Місцеві ЗМІ повідомили про ракетний удар на тил Збройних Сил Російської Федерації.

Перші повідомлення про надзвичайну подію на окупованій частині Донецької області опублікували о 14:38. На відео показують заблюрені кадри місцевості, над якою здіймається дим. Вказується, що подія сталась у селі Моспине.

Після опублікували світлини, зроблені, як стверджують, на місці влучання. На фото можна помітити вирви посеред трави і уламки цегли. Також у росЗМІ розмістили відео з чимось схожим на уламок кулястої форми.

Український військовий Кирило Сазонов підтвердив подію у Моспине. З його слів, ракети ЗСУ могли загрожувати складам боєприпасів, які у населеному пункті розмістили окупанти. Крім того, поруч розташований старий аеродром, який також міг містити важливі цілі.

Інформацію доповнив журналіст Андрій Цаплієнко. З його слів, ЗСУ завдали удар ракетами ATACMS по пускових установках С-300/С-400. Про наявність установок свідчить інверсійний слід від ракети ППО у небі над Моспиним.

Зазначимо, Моспине — село, розташоване неподалік південних околиць Донецька. Орієнтовна відстань до лінії фронту у районі Вугледара — близько 40 км.

Міноборони РФ поки що мовчить про можливий приліт в тил ЗС РФ у Донецькій області. Також немає офіційних коментарів українського командування.