Відомий блогер Сергій Корнак висловив свою думку щодо колишнього українського гаранта Петра Порошенка і періоду його правління. Також він звернувся до своїх підписників, попросивши їх проголосувати, чи підтримують вони сьогодні Петра Порошенка.

За словами Корнака, виходячи з результатів всіх соціологічних опитувань, Петру Порошенко довіряють приблизно 15-16% громадян. Блогер вирішив поділитися своєю думкою і розповісти, що він думає про колишнього президента нашої країни.

“Я вважаю його демоном, просто злий геній, людина безпринципна, тотальний брехун. Заради досягнення своїх цілей піде по трупах, патологічно жадібний”, – нескромно відгукується про Петра Порошенка відеоблогер.

Корнак вважає, що незважаючи на те, що президентство Порошенка призвело до прийняття безвізового режиму і Томосу, воно і спровокувало початок атаки на Донбасі. За словами блогера, колишній президент прям рветься до влади, щоб знову зайняти головне крісло країни.

Прокоментував він і відносини Петра Порошенка з Джо Байденом, який імовірно виграв вибори президента в США і займе головне крісло в Білому домі.

“Перемога Байдена Порошенка дуже налякала. Тому що, я думаю, що зараз йому прилетить. Всі ці плівки Байдена, я думаю, що Байден сам був ошелешений, що його розмови записали. Ці плівки не можна було записати без відома Порошенко”, – підкреслив відеоблогер .

Корнак також зазначив, що Петро Порошенко свого часу, дуже негарно вчинив по відношенню до України. За словами Корнака, Порошенко “награбував близько 10 мільярдів доларів”.