Вночі росіяни вчинили напад на південні області України за допомогою безпілотних літальних апаратів «Shahed-131/136». Загалом, вісім дронів були знищені силами протиповітряної оборони, включаючи шість у Миколаївській області та по одному у Херсонській та Одеській областях.

В Одеському районі зафіксовано пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури та адміністративної будівлі. Внаслідок пожежі, що виникла, вчасно було локалізовано загоряння. Один громадянський працівник отримав поранення та госпіталізований, повідомили збройні сили південної частини країни.

Наразі в Україні не прогнозуються відключення світла. Нас жаль, потенційні обстріли можуть вносити корективи.

Про це в ефірі телемарафону сказав гендиректор компанії-постачальника електроенергії Yasno Сергій Коваленко.

«Ми бачимо, що кожен день трошки холодає, трошки зростає споживання. Але я завжди кажу, що ми пережили серпень, він був досить спекотним з великим споживанням. В нас, по-перше, вистачає електроенергії, по-друге, мережі в цілому по країні справляються. Тому ми зі світлом – це гарна новина», – зауважив він.

За думкою фахівця та його команди, які ретельно аналізують можливості та розуміють потенційні погодні умови, прогнозується відсутність будь-яких відключень. Відзначимо, що це враховується за умови, якщо виключити можливість обстрілів.

«Готуватися потрібно, бо триває війна і ворог нікуди не подівся. І ми всі очікуємо, чи будуть обстріли, точніше, чи будуть влучання», — сказав гендиректор Yasno.

Раніше стало відомо, що окупанти вдарили по ТЕС у прифронтовому регіоні України.