Бахмутський напрямок зараз є одним із найважчих та найгарячіших точок по всій лінії фронту. Збройні Сили України мужньо відбивають атаки ворога. Російські війська мають там певну тактику – влаштовують в районі Бахмута до 10 штурмів за кілька днів.

Ми не можемо собі дозволити такої тактики, якої дозволяють собі росіяни – за кілька днів в районі Бахмута завдають до 10 хвиль піхотних штурмів. Тобто вони і надалі практикують так звану “жуковщину” і банально хвиля за хвилею кидають своїх солдатів на знищення.

Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник.
Україна собі не може такого дозволити. “Наш солдат – на вагу золота чи може й більше”, – сказав експерт.

Він пояснив, що росіянам не вистачає сил та ресурсів. Адже якби їм вистачало військ на Сході та Півдні, то окупанти показували б якусь успішну динаміку.

Тільки добре продумані контрнаступальні дії помножені на розбивання логістичних ланцюжків – так звана “херсонська методика”, яка себе виправдала на 100 відсотків – дозволить нам перемогти у цій війні.

Капітан Національної гвардії України Максим Жорін розповів, що російські війська зазнають величезних втрат під Бахмутом.

“Поля перед позиціями українських військ під Бахмутом просто всипані знищеними російськими військовими. Здебільшого це представники ПВК Вагнера”, – сказав Жорін в етері одного з телеканалів.

Війська рф планують оточити місто Бахмут. Однак плани противника є неможливими.