На передову в районі Авдіївки до бойовиків Кадирова почали надсилати посилення – мобілізованих із РФ. “Мобіки” не вміють воювати, але гинуть масово.

У цей час чеченські найманці вважають за краще перебувати на максимальній відстані від лінії фронту і записувати відео для Tik-Tok.

Як повідомляють місцеві блогери, проблема з «кадирівцями» стала фактично системною по всій лінії фронту. Вони майже не воюють, ловлять диверсантів, розповідають у соцмережах про свої подвиги чи викрадають людей та займаються грабежами,  вбивствами.

Іншим росіянам не подобається почуватися людьми другого гатунку. Проте командування РФ ігнорує всі скарги підлеглих.
Бойовики з «ЛНР» та «ДНР» зазнають величезних втрат у війні РФ проти України.

Їх використовують як гарматне м’ясо на «найгарячіших» ділянках фронту.

Пропагандистський ресурс «Нам пишуть з Яніни» розлютив той факт, що російські воїнкори мовчать про втрати серед бойовиків.

«Впритул не помічають бійні, що чиниться від околиць Донецька до Сватового, жахливими втратами в якій бійні донецьких та луганських частин купується можливість для «вагнерів» брати Соледар та охоплювати Бахмут. Усі безперервно репостять повідомлення про успіхи “Оркестру” (ПВК «Вагнер – ред.») і… навмання не бачать забою «народних міліціонерів» у нескінченних штурмах», — пише ресурс.