Глава Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про свою відставку після того, як у нього пройшла не дуже приємна розмова з Володимиром Зеленським.

Вчора, 10 лютого, стало відомо, що глава Офісу президента України Андрій Богдан написав заяву про відставку. Джерела запевняють, що він пішов на такий крок після неприємної розмови з президентом.

Згідно з інформацією джерел, Андрій Богдан вчора, 10 лютого, збирав заступників глави ОПУ, на зустрічі він пояснив, що йде у відставку.

Зокрема, він сказав: “Тепер кожен сам за себе”.

Також відомо, що в той же вечір Богдан зустрівся з президентом України і після неприємної розмови подав йому документ про відставку.

Сьогодні ж, 11 лютого, президент Володимир Зеленський підписав заяву Богдана про звільнення. Одночасно на місце Богдана вже призначено Андрія Єрмака.

Ряд ЗМІ вже восени почали писати про те, що між Богданом і радником Зеленського Андрієм Єрмаком, який ще є і давнім другом президента, виник конфлікт через нібито внутрішньополітичні питання. Деякі ЗМІ, посилаючись на власні джерела, називають Єрмака одним з найвпливовіших людей у ​​владі. Оскільки він відповідає за вибудовування відносин України зі США, а також координував обмін полоненими з Росією.

А конфлікт між наближеними до президента посадовими особами пов’язують з відставкою Віталія Кличка з поста керівника Київської міської державної адміністрації, якої зажадав Богдан.

Як писав “Новое время”, за словами декількох джерел з оточення президента, саме Єрмак допоміг мерові Києва Віталію Кличку залишитися на посаді голови КМДА.

Також за інформацією ЗМІ, наближені до влади чиновники кажуть, що Богдан і Єрмак недолюблюють один одного і конкурують між собою за вплив на Зеленського.

Однак, обидва заперечують конфлікт.