Президент України Володимир Зеленський незадоволений конфліктами в команді.

Зеленський розповів, що існують конфлікти в команді, в яких немає переможців. На це витрачають багато часу. Тому потрібно буде прощатися з деякими кадрами, адже неможливо жити в постійному конфлікті.

“Є конфлікти. Вони заважають працювати. Я завжди проти таких конфліктів, так як в них немає переможців, і не буває нічиїх. На жаль. Тому ми втрачаємо або час, або втрачаємо людей. А всі, хто працюють в Офісі, вони всі професійні люди. Тобто ми сто відсотків когось будемо втрачати. Тому що ти не можеш жити у постійному конфлікті. От і все”, – сказав він.

Зеленський додав, що працює тільки з тими, кому можете довіряти. В Офісі президента є кілька людей, яких він знає давно. Деяких він дізнався під час передвиборної кампанії, а інших тільки зараз.

“Просто це трохи різні питання, – з ким я працюю і кому довіряю. Якщо ми говоримо, з ким я працюю, то в Офісі президента у мене є два-три людини, яких я знаю давно. З іншими ми почали працювати або протягом виборчої кампанії, або після того, як перемогли, познайомилися, або ці люди, коли ще нас не було, працювали тоді в Адміністрації президента”, – пояснив він.