В Чорному морі окупанти збільшили кількість ракетоносіїв до чотирьох. Про це повідомляє оперативне командування “Південь”.

Як зазначається, ворог продовжує маневри корабельного угруповання в Чорному морі, в тому числі збільшуючи кількість ракетоносіїв.

“Станом на 13:00 на бойовому чергуванні зафіксовано вже 4 ракетоносії – 2 надводних і 2 підводних. Загальний залп ракет типу “Калібр” наразі може сягати 24″, – йдеться у повідомленні.

1 березня в Чорному морі на бойовому чергуванні перебували 17 ворожих кораблів, серед яких п’ять носіїв крилатих ракет “Калібр”.

Українські військові готові до ймовірного відбиття атак росіян з повітря на Київщині. У Київській області зосереджені різноманітні засоби ППО, які захищають столицю від повітряних атак Росії.

Про це розповів командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він наголосив, що наразі небо над Києвом захищене.

“Такий висновок підтверджує розгалужена система різноманітних зразків протиповітряної оборони, що розосереджені у визначених місцях Київської області”, – сказав Наєв.

Генерал-лейтенант додав, що сили та засоби ППО постійно маневрують на місцевості для того, “щоб ворог не вирахував, де саме перебувають наші засоби протиповітряної оборони”.

Вся ця система постійно підтримується у бойовій готовності. Зокрема, організоване своєчасне оповіщення та надання цілевказівок через відповідні канали системи управління. Завдяки цьому, кожен розрахунок та екіпаж у стислі терміни отримують своє окреме завдання до відбиття загрози з повітря, – заявив Наєв.